Loading...
A XXIV. Töltöttkáposzta Fesztivál programja

A XXIV. Töltöttkáposzta Fesztivál programja

Szeptember 19., csütörtök

A település díszbe öltözik.


Szeptember 20., péntek

„Gyermekek napja” – Álomkonyha remekei (Feeria de capodopere culinare)

09:00 VII. Sóvidéki tömegfutás;
10:00 Mini töltött káposzta fesztivál résztvevőinek felvonulása;
10:00 Fiatalok futballbajnoksága – VI. Sóhát Tini Kupa – parajdi tornaterem;
11:00 Gyerek töltöttkáposzta fesztivál – Csapatok, kukták bemutatkozása;
12:00 Legendárium;
12:00 Kecseti „LóFő Lovasudvar” bemutatója;
14:00 Kozsik József gyerekműsora;
15:00 Mini káposztafesztivál zsűrizése;
16:00 Eredményhirdetés – Gyerek töltöttkáposzta fesztivál és utcák díszítése;
17:00 Csirmaz András bűvész;
18:00 Zumbatomik;
18:30 Gyerekkoncert – Libavonat zenekar;
19:30 Titan;


Szeptember 21., szombat - Legendás ízek( Specialități de legendă)

07:30 Ébresztés rezesbandával;
09:30 A káposzta fesztivál résztvevőinek ünnepélyes felvonulása a sóbányától a központi parkig;
10:30 Megnyitó – Bokor Sándor polgármester megnyitó beszéde;
11:00 Kukták bemutatkozása;
12:00 Műsorok, folk – műsorok, helyi és testvértelepülések fellépői;
14:30 Kondérnokok esküje – a kondérnokok végig kóstolják a kuktáik főztjeit – zsűrizés;
15:00 Aranygriff rend hadi bemutató;
15:30 Maros néptánc együttes (magyar tagozata);
16:30 Szirtisas – Íjász bemutató;
17:00 Zumbatomik;
17:30 A kukták remekei- Eredményhírdetés;
18:30 Kiss Kata Zenekar és Maszkura élő nagykoncert - HU;
19:30 Anda Adam - RO;
21:00 Vikidal Gyula és Homonyik Sándor - HU;
22:30 Live Dj Show;


Szeptember 22., vasárnap - Zúg a fenyves – XXXX. Rezesbandák találkozója.

10:00 Sóvidéki Kézi labda bajnokság – VII. Káposztakupa;
11:00 “Zúg a fenyves” – Rezesbandák gyülekezése – felvonulás – Parajd központjában;
12:00 Idősek köszöntése;
12:30 Parajdi egyesített kórus;
13:00 Kopjafa koszorúzás Szász János karnagy tiszteletére;
13:30 Rezesbandák bemutatkozása;
16:00 Maros néptánc együttes (román tagozata);
17:00 Delhusa Gjon - HU;
18:00 Leya D - RO;
19:30 Beatrice - HU;
22:00 Laser show, Hypnosis csapat;


Szervezők
Médiatámogatók
Benevezési lap kitöltése